Гарантований вступ в університети Німеччини

Гарантований вступ в університети Німеччини – Так, це можливо! З міжнародною консалтинговою компанією “Новар”. Німеччина є одним з найпопулярніших напрямків серед студентів з усього Світу, а також для  громадян України завдяки недорогій і якісній освіті у державних університетах.

Але у процесі вступу іноземців на бакалаврські програми у державні університети Німеччини є декілька нюансів, які необхідно знати абітурієнту.

По-перше, громадяни України не можуть вступити в німецькі університети одразу після школи, так як німецька система середньої освіти має 13 років. По-друге, для вступу необхідно скласти іспити (Feststellungsprüfung) за фахом, який обирає майбутній студент. Тому абітурієнтам з України доводиться проходити річний підготовчий курс у Німеччині (Studienkolleg). Іншим варіантом є вступ в український ВНЗ і по закінченню першого курсу подавати документи на вступ у німецький університет, але імовірність складання вступних іспитів є невисокою.

Studienkolleg-коледжі бувають як державні, так і приватні, в залежності від цього вони мають свої переваги і недоліки для студентів.

Державні Studienkolleg існують при більшості університетів Німеччини і готують до вступу у відповідний ВНЗ, також можна подавати документи на вступ в будь-який з університетів регіону, в якому абітурієнт проходить підготовчий курс.

Для вступу у державний Studienkolleg потрібно надати офіційний сертифікат знання німецької мови не нижче рівні В1-В2, скласти вступний іспит з німецької, а в багатьох випадках з математики, фізики або хімії. Також абітурієнт повинен мати дуже високі бали в шкільному атестаті (середній бал не нижче 10 з 12). Але не зважаючи на всі труднощі вступу іноземних абітурієнтів приваблює вартість навчання у  державних Studienkolleg, яка становить 400-800 Євро за рік.

Альтернативою для державних Studienkolleg є приватні, вартість навчання у яких хоча і вища (в районі 5000-6000 Євро), але умови вступу є набагато легшими. Крім того у приватному Studienkolleg надається більша увага кожному абітурієнту, що позитивно впливає на успішність вступних іспитів в університети Німеччини. По закінченню навчання у приватному Studienkolleg можна подавати документи у будь-який німецький університет. Працівники приватних Studienkolleg, як правило, допомагають абітурієнтам подати документи для складання вступних іспитів, а також для вступу в обраний ВНЗ.

Наша компанія пропонує майбутнім абітурієнтам Гарантований вступ в університети Німеччини, а саме в державні університети через приватні Studienkolleg в Берліні, Бонні та Дюсельдорфі.

Докладніша інформація про умови навчання у державних університетах Німеччини та у приватних Studienkolleg на сторінці Вища освіта в Німеччині.

Якщо вас цікавить більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якісна та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *