Чому варто обирати Польщу для навчання?

Впродовж багатьох років освіта в Польщі приваблює іноземних абітурієнтів навчатись саме в цій країні. Щоб зробити свій вибір, потрібно завчасно дізнатись які можливості та перспективи отримують студенти польських учбових закладів.
1.Польські дипломи визнаються у всьому світі та відповідають Міжнародним  стандартам класифікації освіти ISCED . Завдяки високій якості навчання з використанням новітніх  методик студенти отримують  високі знання в обраній професії  що дозволяє їм  стати висококваліфікованими фахівцями на ринку праці. 
2. Завдяки зручному географічному розташуванню країн, близької культури та схожості мов  навчання в Польщі дає можливість швидкої адаптації  українським  студентам.
3. Навчатись у ВУЗах Польщі можна польською або англійською мовою. Необхідний рівень володіння мови повинен  бути  В1-В2.  Для студентів проводять курси з вивчення мови перед початком навчального року, та під час першого року навчання.
4. Освіта в Польщі є найдоступнішою порівняно з іншими країнами Європи завдяки невисоким цінам на навчання та проживання. Вартість навчання залежить від обраної спеціальності, так напрямки польською мовою коливаються від 1000 – 3000 євро в рік , англійською від  2500 – 6000 євро в рік. Медицина – від 10 000 євро в рік.
Вартість проживання в гуртожитку від 500 – 1700 злотих/місяць, квартири або кімнати 700 – 200 злотих/місяць.
Харчування, особисті витрати  – 300 – 400 злотих/місяць
5. Можливість безкоштовного навчання!
  • У  ВУЗах  пропонують безкоштовні місця для іноземних абітурієнтів, на які можна поступити на конкурсній основі.
  • За наявності Карти поляка
  • За наявності сертифіката знання польської мови рівня С1 який виданий Державною комісією з посвідчення знання польської мови як іноземної.
  • Навчання в технікумі або ліцеї після 9-го класу.
Зарахування на навчання в приватні університети проводиться без вступних іспитів, крім спеціальностей архітектура, дизайн.  Результати ЗНО розглядають не у всіх ВУЗах. В  більшості державні  університети пропонують скласти тести відповідно до напрямків навчання, математика, мова або інше, також до уваги беруть результати ЗНО.
6. Студенти під час навчання мають можливість підробляти у вільний від навчання час.

Якщо Вас цікавить здобуття освіти в Польщі ми із задоволенням допоможемо Вам стати студентом іноземного навчального закладу.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *