Безкоштовна освіта в Чехії

На  сьогоднішній  день Чехія  займає  28 місце  в  світому  рейтингу по критерію індексу розвитку людського потенціалу. Це унікальний шанс навчатися в престижному Університеті диплом якого визнається в країнах  Єврсоюзу,  США  та  Канаді.
Чехія  входить  в склад країн які мають стабільні  та впевнені позиції  у всіх сферах включаючи  економіку та соціальну політику. За даними статистичного бюро Eurostat  рівень безробіття в Чехії один з найнижчих в Єврсоюзі. 
ВУЗи Чехії надають можливість безкоштовно навчання іноземцям  чеською мовою.  Щоб навчатись безкоштовно у  ВУЗах  абітурієнти  повинні пройти  підготовчий річний курс з вивчення чеської мови  та підготовки до складання вступних іспитів, ностріфікувати освітні документи  та  скласти іспит в обраному  Університеті .
В державних університетах , студентам виплачується стипендія  незалежно від успішності, у розмірі 100 євро в квартал. Якщо є високий середній бал під час навчання надаються стипендії щомісяця від 100 євро.
Навчання англійською мовою складатиме  від 3500 до 14 500 євро в рік.
В Чехії є можливість нострифікувати медичний диплом та продовжити кар’єру в медицині.
Студенти чеських вузів  мають можливість брати участь в програмі по обміні студентів – ERASMUS +. Дана програма спонсорується Євросоюзом і дозволяє всім студентом відправитися вчитися в будь-який з партнерських вузів по всьому світу. Залежно від спеціальності, студенти можуть поїхати до Швейцарії, Мексики і навіть на Багами. Також у студентів є можливість  пройти  стажування в партнерські компанії вузів.
ВУЗи пропонують програми подвійних дипломів розроблені в партнерстві  з університетами  Швейцарії, США та Канади.
Вартість проживання в гуртожитку :  300 євро/місяць.
Харчування: 200 -250 євро/місяць.
Студенти під час навчання мають можливість підробляти у вільний від навчання час.
По закінченні навчання студенти підписавши контракт з роботодавцем  можуть отримати робочу візу на 2 роки.

Якщо Вас цікавить здобуття освіти в Чехії ми із задоволенням допоможемо Вам стати студентом іноземного навчального закладу.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *