Безкоштовна освіта у Словаччині

Вибір країни навчання вирішальний крок для майбутніх студентів. Пропонуємо абітурієнтам звернути увагу на Безкоштовну освіту у Словаччині, так як  іноземним студентам надається можливість отримати безкоштовну європейську освіту навчаючись у державних університетах цієї країни словацькою мовою.
Словаччина в останні кілька років переживає зріст економіки, створюються нові підприємства, збільшується потреба  в висококваліфікованих  кадрах.

Чому українці обирають Словаччину для навчання?

 • Щоб стати студентом словацького Університету не потрібно ЗНО, зарахування проводиться  на основі оцінок в атестаті. Чим вищий середній бал тим більший шанс поступити в обраний університет.
 • Зарахування на навчання переважно проводиться без вступних іспитів (окрім напрямків медицина, спорт, архітектура – потрібно порт фоліо).
 • Можливість подати заяву у безліч університетів
 • Можливість брати участь у програмах Work & Travel та   Erasmus , провчитись семестр або рік в іншій країні, стажування в міжнародних компаніях
 • Диплом Європейського зразка який відповідає міжнародним стандартам та не  потребує підтвердження в країнах ЄС, США,Канаді,Великобританії, Австралії та інших країнах
 • Міжнародний студентський квиток  ISIC який надає безліч знижок для студентів не тільки у Словаччині,  але і в країнах ЄС ( проїзд в міському  транспорті, покупка канцелярії, одягу, відвідування музеїв, харчування в MC Donalts та інше)
 • Високий рівень безпеки
 • Можливість офіційно працювати у вільний від роботи час, зп студента від 3,5 – 5 євро/год
 • Низькі витрати на проживання та харчування. Проживання в студентському гуртожитку обійдеться в 60-80 євро на місяць, а витрати на харчування близько 150 євро на місяць
 • Віза не потрібна. Усі студенти мають можливість оформити ВНЖ на весь період навчання
 • По завершенні навчання випускники мають можливість продовжити ВНЖ на 9 місяців з метою пошуку праці або підписати контракт з роботодавцем та офіційно працювати
Крім того, словацька мова та культура близькі до української. Для вивчення словацької мови  на необхідному рівні для навчання у ВУЗі достатньо лише 2-4 місяці. Сама країна знаходиться в центрі Європи, межує з Чехією, Австрією, Угорщиною, Польщею та Україною, тут можна відвідати красиві історичні міста та старовинні замки. Також у Словаччині  можна знайти велику різноманітність ландшафтів: гори, пагорби, рівнини, річкові долини. Країна має багату культурну та історичну спадщину та є цікавою для туризму.
Спеціальності які найчастіше обирають студенти з України в університетах Словаччини: ІТ, філологія, інженерія, менеджмент, маркетинг.
Найпопулярнішими університетами Словаччини є Технічний Університет у  м. Кошице, який являється ведучим технічним  ВУЗом в Словаччині  та відомий за межами країни, займає третє місце в рейтингу серед 37 університетів та Пряшевський  Університет який займає сьому позицію в рейтингу університетів Словаччини.
Фахівці Міжнародної консалтингової компанії «NOVAR» допоможуть Вам з вибором навчального закладу , формуванням  пакету  документів для подачі в університет  та нададуть повний супровід у  подачі документів та адаптації в Словаччині.
Докладніше про університети Словаччини дивіться на сторінці https://www.iccnovar.com/osvita-za-kordonom/navchannja-u-slovachchini/bezkoshtovna-vishha-osvita-u-slovachchini/

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *