Безкоштовна освіта у Польщі

Вищі навчальні заклади Польщі надають можливість іноземним абітурієнтам  навчатись безкоштовно за деяких умов передбачених  для надання бюджетного місця або гранту на навчання. 

Категорії громадян України, для яких є доступна вища безкоштовна освіта в Польщі:

  1. Власники Карти Поляка  мають можливість прийняти участь у конкурсному відборі на безкоштовне навчання. Для цього потрібно надати документи про повну середню освіту з оцінками та результатами ЗНО або диплом ( при вступі на магістратуру)  та скласти вступні іспити, якщо це передбачено обраним факультетом. 
  2. Абітурієнти які володіють польською мовою на рівні С1, та мають сертифікат виданий  Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. Такий сертифікат можна отримати склавши іспит в зазначених пунктах в Україні, які проводяться кілька  разів в рік. Потрібно завчасно знати терміни здачі іспиту та записатись на іспит. Вартість іспиту складатиме від 90 -180 євро. Також такий сертифікат можна отримати склавши іспит на території Республіка Польща.     

Якщо у вас немає Карти Поляка або сертифікату з польської мови рівня С1, у Вас є можливість скористатися Конкурсною програмою на безкоштовне навчання на основі оцінок у шкільному атестаті або дипломі або отримати Грант на навчання в певних ВУЗах.

Лодзький Політехнічний Університет

Надає  20 безкоштовних місць для найкращих абітурієнтів з-за кордону на ступінь бакалавра та магістра. Безкоштовні місця надаються за конкурсом документів на основі обчислення вищого середнього балу з профільних предметів, без вступних іспитів та успішного проходження співбесіди на якій визначають чи достатній рівень володіння польської мови для навчання та дають профільну оцінку абітурієнту.

Варшавська Політехніка 

На підставі конкурсного  відбору який передбачає перерахунок оцінок,  співбесіди  чи складання іспитів ( якщо це передбачено факультетом) приймальна комісія приймає рішення щодо надання безкоштовного місця на навчання в університеті. Іноземним абітурієнтам надаються безкоштовні місця в розрахунку 1% від  ліміту на групу ( від 1-3 місць за спеціальністю). 

Університет імені Ришарда Лазарського м. Варшава 

Надає різноманітні стипендії та гранти для іноземних абітурієнтів на основі оцінок в атестаті або дипломі для 100 найкращих вступників, за результатами рейтингово списку. 

Університет пропонує широкий спектр соціальних, спортивних та академічних стипендій, а також соціальні пільги для кандидатів з обмеженими можливостями.

Стипендія призначається після першого року навчання. 

Гарант – знижка 30 або 50% на вартість першого року  навчання для абітурієнтів які перед вступом беруть по бажанні участь в конкурсі для отримання гранта.

Потрібно надати інформацію у записі  відео або презентацію про свої успіхи у спорті, про інтереси, реалізацію своїх культурних та соціальних проектів.  

За результатами конкурсу обирають трьох  переможців які отримують Грант.  

перший отримує  50% знижки , другий та третій по  30% знижки.

Університет Соціальної Психології м. Варшава 

Надає 9 стипендій для бакалаврів та одну для  магістрів, які покривають перший рік навчання. Для цього потрібно написати есе на тему «Мета освіти – це просування знань та поширення істини»

Університет Марії Кюрі Складовської м. Люблін 

Проводиться конкурс «Талантів» на безкоштовне навчання польською та англійською мовою для бакалаврів та магістрів. 

В рамках програми на кожному з 12 факультетів  Університету вибрано спеціальності, навчання на яких буде безкоштовним, але не буде можливості отримувати соціальні стипендії. 

Участь у конкурсі на безкоштовне навчання польською мовою  можуть взяти іноземці, котрі вивчають польську мову, цікавляться польською культурою, активно діють в своєму середовищі, але не мають права на безкоштовне навчання в Польщі.

Участь у конкурсі на безкоштовне навчання англійською мовою можуть взяти іноземці які соціально активні, наприклад, залучаються  до різних проектів та розвивають  свої навички для академічної спільноти, мають мистецькі, наукові, соціальні та спортивні досягнення. 

Конкурс передбачає надання документів про повну середню освіту, дипломів, сертифікатів  грамот та довідок, котрі підтверджують активну участь абітурієнта в громадському житті, мистецькі, наукові, спортивні досягнення та інше. 

Безкоштовна освіта в Польщі, доступна громадянам України. Варто лише відповідати наведеним вище критеріям, і ви можете преетндувати на статус польського студента.

Щоб отримати знижки або правильно подати документи на безкоштовні місця в польських університетах радимо Вам завчасно звернутись до наших  спеціалістів за консультацією. 

Якщо вас цікавить не тільки безкоштовна освіта в Польщі, але більше наших новин, то переходьте за лінком де ви завжди знайдете нашу актуальну інформацію про доступну освіту за кордоном та спеціальні пропозиції https://www.iccnovar.com/novyny/

Іншу цікаву інформацію про якісну освіту за кордоном шукайте у нашому Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/iccnovar або @iccnovar

Також Доступна освіта за кордоном, є у інших соціальних мережах та месенджерах :

Telegram – https://www.telegram.org/iccnovar/

Youtube – https://www.youtube.com/c/NOVARTV/featured

LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/iccnovar/

Instagram – https://www.instagram.com/icc_novar/

Наша компанія з 2013 року працює на ринку освітнього консалтингу, допомагаючи громадянам України, країн ближнього зарубіжжя та дальнього зарубіжжя ставати студентами Європейських та світових університетів.

За цей час Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” налагодила партнерські відносини з вищими, середніми, та пспеціалними і професійними навчальними закладами у дев’ятнадцяти країнах світу, допомогла більш як 600 абітурієнтам зі вступом в іноземні ВНЗ та створила мережу представників та партнерів у Словаччині, Чехії, Іспанії, Португалії, Швеції та в інших країнах.

Ми працюємо в сфері освітнього консалтингу вже більш як 7 років, а саме з 2013 року і маємо величезний досвід в цій справі, що дозволяє нам стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку, забезпечувати гармонійні та демократичні ціни для клієнтів, покращувати сервіс наших послуг до можливого максимуму.

Освіта за кордоном для нас – це наша стихія, в якій ми хочемо продовжувати працювати, досягаючи найкращих результатів. І найкращий результат для нас, це схвальні відгуки наших клієнтів. Вони будують нове життя разом з нашою компанією, котра допомагає їм у пошуку та вибру країни навчання, навчального закладу. Також ми допомагаємо зі вступом у вибраний навчальний заклад. Допомагаємо з оформленням усіх необхідних документів, візовою підтримкою, пошуком житла та трансферами.

Ми не просто займаємось освітою за кордоном, ми створюємо комфортне средевоще для наших клієнтів.

Якщо вас цікавить якісна та доступна освіта за кордоном, не зволікайте, а контактуйте з нами. Ми надамо Вам безкоштовні консультації, і гарантовано допоможемо у вступі в навчальні заклади за кордоном. Чекаємо на Вас!

    1 Comment

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *