https://uek.krakow.pl/

Офіційна сторінка університету

Мова навчання: польська, англійська

Вартість навчання: 

польською мовою – 4800 злотих в семестр 

англійською мовою – 3000 євро  в семестр 

Реєстраційний внесок : 85 злотих, 200 євро

Напрямки навчання польською мовою: Економіка, Європейські дослідження, Міжнародні економічні  відносини, Фінанси та облік, Економічна аналітика, Право, Адміністрація, Економіка та громадська адміністрація, Урбаністика, Соціальна економіка , Міжнародні відносини, Інновація товарів, Товарознавство, Управління та інженерія продукції, Прикладна інформатика, Інновації в бізнесі, Інженерія організації та управління, Міжнародна логістика, Маркетинг та ринкова комунікація, Облік та аудит, Туризм та рекреація,  Менеджмент, Управління людськими ресурсами

Напрямки навчання англійською мовою:  Прикладна інформатика, Корпоративні фінанси та бухгалтерський облік, Міжнародний бізнес, Сучасне управління бізнесом

Ступінь: бакалавр, магістр

Про ВУЗ

Краківський Економічний Університет  – найбільший державний економічний університет Польщі, повністю акредитований Міністерством науки і вищої освіти, був заснований в  1925 р.,  і є найбільшим польським науковим центром. Університет був першим вищим навчальним закладом в Польщі, який ввів навчання англійською мовою, на початку 90-х.

UEK закінчили понад 90 тисяч випускників. Університет цінується за якісну освіту і наукові дослідження. Навчаючись в ньому, можна отримати подвійний диплом спільно з вузами у Франції, Німеччині, Іспанії та України.

  Краківський Економічний Університет пропонує навчання I та II рівня, післядипломну освіту і навчання в аспірантурі. Крім навчання польською мовою, в університеті ведеться навчання англійською. На навчанні I рівня (бакалавр) обов’язковим є вивчення двох іноземних мов в групі,що відповідає рівню знань студента. Студент може вибирати із 6-ти іноземних мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська та російська.Іноземці можуть вивчати польську мову, як одну з іноземних.

 Завдяки діючій платформі навчання e-learning, з деяких предметів можна отримувати знання через Інтернет. Інформація про заняття, консультації викладачів, іспити і матеріали,необхідні для занять, представлені у віртуальній системі Moodle, яка спрощує студенту процес навчання.

  Краківський Економічний Університет співпрацює більш ніж з 200 зарубіжними вузами, міжнародними організаціями та комерційними структурами (наприклад Google, IBM, PMI, Pricewaterhouse Coopers, Elektrolux,Motorola, Shell, Nestlé, Danone і т.п.). ВНЗ приймає дуже активну участь в міжнародних програмах студентського обміну, які дозволяють пройти частину навчання в партнерських ВУЗах. Університет є членом багатьох престижних міжнародних організацій, таких як NIBES (Network of International Business andEconomic Schools), UNEECC (University Network of European Capitals of Culture),EUA (European University Association) і EMBS (European Management and Business Sciences).

  Корпус Університету, розміром більше 7 гектарів, розташований поруч з центром міста, недалеко від головного залізничного вокзалу і автовокзалу. Комплекс складається з 15-ти чудово оснащених, сучасних та історичних будівель, які зосереджені в одному місці.

   Бібліотека є третьою за величиною академічною бібліотекою Кракова. Її багатим зібранням книг і електронною бібліотекою користуються не тільки студенти, а й науковці з усього світу. ВНЗ має 14 комп’ютерних лабораторій. Кожен студент може користуватися Інтернетом, бездротовою мережею або своєю індивідуальною безкоштовною поштовою скринькою на сервері навчального закладу.    В Університеті створені прекрасні можливості для фізичного розвитку: ВНЗ має сучасний спортивний об’єкт з критим басейном і сауною, на території корпусу знаходиться також тенісний корт і спортивний майданчик. Учбовий заклад має власні гуртожитки.

За допомогою у поступленні в Економічний Університет звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. 

Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу у ВУЗ.

 Бакалавр/інженерМагістр
Вартість пакета послуг11 200 грн13 500 грн
У вартість вступу входять наступі послуги
Консультації стосовно умов вступу , перелік необхідних документів
Підбір навчального закладу та напрямку навчання відповідно до інтересів абітурієнта. Консультації щодо вибору ВНЗ, вартості навчання
Надання детальної інформації щодо процедури вступу в обраний ВНЗ
( терміни подачі документів, реєстраційні оплати, документи )
Допомога у підготовці необхідних документів для вступ ( перелік документів згідно вимог університету, заповнення анкет/подань в деканат, усіх форм аплікацій )
Електронна реєстрація абітурієнта в базі університету
Апостиль атестата/диплома. Присяжний переклад документів. Нотаріальне завірення. Переклад мед. довідки
Реєстрація на мовні курси, співбесіду ( при необхідності)
Бронювання та реєстрація місця в гуртожитку ( при його наявності )
Формування та надання повного пакета документів ( в електронному вигляді) до навчального закладу
Отримання офіційного підтвердження про зарахування (  decyzja)
Консультація стосовно здійснення оплат за навчання та проживання
Допомога та консультації у формуванні пакету документів на студентську візу,заповнення анкети
( страховий поліс не входить у вартість послуг )

Додаткова  оплата при реєстрації  більш ніж в один навчальний заклад – 1500 грн

У вартість послуг не входить:

  • Додаткові переклади на вимогу навчального закладу
  • Пошук житла
  • Міжнародна пересилка документів до Польського ВУЗу.

Замовити за додаткову оплату замовити наступні послуги:

  • Присяжний переклад сертифікату  та інформаційної карти ЗНО – від  800 грн
  • Пошук житла та створення маршруту доїзду до навчального закладу  і місця проживання –  50 % від вартості проживання в місць
  • Страхування  – від 1200 грн